Kalendář akci 2020

Farmářské Trhy Strakonice

 
Farmářské trhy na Velkém naměstí ve Strakonicích 

Podzimní termíny:

11. září
25. září
9.října
23.října
6. listopadu
20.listopadu Trhy v Žižkárně 


 


Pravidelně býváme i nafarmářských trzích na Žižkárně v Českých Budějovicích. Přesné termíny zjistíte na jejich FB stránkách  


 


Trousíme se na Kleť

 Kdy 26.Září 2020

Už máte program na sobotu 26.9.2020? Že ne? Tak s námi pojďte na Kleť! Společně zdoláme kopec, uděláme něco pro své zdraví a svou účastí navíc podpoříme potřebné! Start na parkovišti Krásetín a cesta na vrchol je jen na Vás, zda přímo pod lanovkou, či to vezmete procházkou po stezce a nebo dáte přednost výhledu z lanovky...

 


Rekonstrukce Historické Bitvy Klokoty u Tábora

 Kdy 8. Srpna 2020

Rekonstrukce historické bitvy proběhne jako připomenutí skutečné bitvy, která se odehrála 30. června 1420, kdy se Táborští bránili útoku Rožmberků. 

Dvouhodinový historický program spojený s rekonstrukcí bitvy vás zavede do dobového ležení hejtmana Jana Žižky. Čekají vás šermířská vystoupení, historická hudba, výuka dobových tanců, ukázky výcviku královských psů, letové ukázky dravců a ochutnávka středověké kuchyně. 


Bitva u Sudoměře 

Kdy 25.července 2020 
Tradiční historická rekonstrukce bitvy u Sudoměře, s historickým jarmarkem. Prosíme navštivte web, z důvodu informací o zvláštních hygienických opatření, které budou letošní ročník provázet. Děkujeme.   


  

Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice - ZRUŠENO COVID-19
Kdy
 26. červen 2020 - 27. červen 2020

Tradiční renesanční městské slavnosti připomínají význam středověké obchodní stezky pro město Prachatice. Centrum města ožije průvody v kostýmech, renesanční hudbou, divadlem, produkcemi šermířů a kejklířů, vystoupeními zahraničních souborů z partnerským měst, ale také známých pop music kapel.

 
 

 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 
© Bylinná Kosmetika Mariola